Asver | Būvniecības produkti
509
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-509,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Būvniecības produkti

 

 

Šobrīd pārstāvam Latvijā uzņēmumus “CETCO”, “PARTEC”, “FORBUILD” “CONNEX” un vēlamies Jums piedāvāt kvalitatīvus materiālus no uzņēmumu piedāvātā materiālu klāsta.
Piedāvājam visa veida tehnisko atbalstu projektētājiem un rasējumus CAD failos ar detalizācijām un mezgliem.

 

 

“CETCO” ir vadošais uzņēmums, kurš nodarbojas ar bentonītmālu hidroizolācijas ražošanu Eiropā un Pasaulē, kura galvenās prioritātes ir balstītas uz klientu uzticības veidošanu, inovatīvu produktu izstrādi un nodrošināt pārbaudītu kvalitātīvu produktu klāstu.


“FORBUILD” piedāvā augstākās kvalitātes celtniecības materiālus,(aukstuma tiltus balkoniem, atlokāmās armatūras tehnoloģiju, industriālo grīdu deformācijas šuves) produktus un celtniecības iekārtas. Pastāvīgi rūpējas par  materiālu un tehnoloģiju piedāvājuma paplašināšanu un pielāgošanu mainīgajam tirgum, lai apmierinātu pašreizējo un nākamo klientu prasības.

 

“PARTEC” ir augstas klases speciālists ēku konstrukciju paliekošo veidņu un inovatīvu tehnoloģiju hidroizolācijas jomā.
Visi šie uzņēmumi atrodas Polijā, kā arī produkcija ko piedāvājam nāk pa tiešo no uzņēmumiem. Varat apskatīt piedāvājumu zem šīs sadaļas atsevišķi no katra minētā uzņēmuma.